return to list

馃 Junior Project Manager

3 000 - 4 500 PLN netto

馃實 HOLO | Wilanowska 97c, Warszawa

馃枼 https://holo.com.pl

#Manager, #Project, #Junior

Jeste艣my niezale偶n膮 agencj膮 marketingow膮, kt贸ra dzia艂a na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy si臋 w event marketingu, produkcji materia艂贸w POS na rynek Polski i EEC, projektowaniu graficznym oraz digitalu, posiadamy w艂asne studio 3D. W agencji pracuje 30 specjalist贸w, kt贸rzy szczeg贸lny nacisk k艂ad膮 na innowacyjne rozwi膮zania i najwy偶sz膮 jako艣膰 艣wiadczonych us艂ug. Rozwijamy si臋 w kierunku agencji full-service, kt贸ra dostarcza kompleksowe rozwi膮zania dla obecnych i przysz艂ych Klient贸w. W portfolio mamy projekty o zasi臋gu lokalnym i mi臋dzynarodowym, zrealizowane dla takich Klient贸w jak: Bacardi-Martini, Brown-Forman, DOZ S.A., Panattoni Europe, Amica SA, Mobil 1, Mercedes-Benz Polska.

Poszukujemy junior menad偶era do obs艂ugi naszego klienta z bran偶y alkoholowej. Je偶eli pragniesz rozwija膰 si臋 przy projektach 艣wiatowych marek, do tego nie boisz si臋 wyzwa艅, dynamicznej pracy, to do艂膮cz do naszego zespo艂u.

OPIS STANOWISKA

OCZEKUJEMY

OFERUJEMY

NASZ TEAM

Zbudowali艣my silny zesp贸艂 specjalist贸w z obszaru koncept贸w strategicznych i kreacji, event marketingu oraz digitalu. Innowacyjno艣膰 naszych rozwi膮za艅 to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowo艣ci naszego teamu.

Zobacz co na Ciebie czeka鈥