return to list

馃 Team kreatywny

Undisclosed salary

馃實 HOLO Sp. J. | Al. Wilanowska, Warszawa

馃枼 http://www.holo.com.pl

#artdirector, #copywriter, #teamkreatywny

Jeste艣my niezale偶n膮 agencj膮 kreatywn膮. Specjalizujemy si臋 w marketingu prze偶y膰, kreacji i produkcji materia艂贸w POSM, projektowaniu oraz digitalu. W portfolio mamy projekty o zasi臋gu lokalnym i mi臋dzynarodowym, zrealizowane dla takich Klient贸w jak: Bacardi-Martini, TCL Europe, Brown-Forman, DOZ S.A., Panattoni Europe, Amica SA, Mobil 1, Mercedes-Benz Polska. Innowacyjno艣膰 naszych rozwi膮za艅 to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowo艣ci naszego teamu. Zawsze szukamy sposob贸w, aby praca by艂a bardziej ekscytuj膮ca.

Do艂膮cz do nas!

馃帹 ART DIRECTOR

Opis stanowiska:

Oczekujemy:

Oferujemy:

鉁嶏笍 COPYWRITER

Oczekujemy:

Oferujemy:

馃檵 Nasz Team

Zbudowali艣my silny zesp贸艂 specjalist贸w z obszaru koncept贸w strategicznych i kreacji, event marketingu oraz digitalu. Innowacyjno艣膰 naszych rozwi膮za艅 to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowo艣ci naszego teamu.

Zobacz co na Ciebie czeka鈥

Wy艣lij CV oraz portfolio za po艣rednictwem Rocket Jobs.