return to list

🤓 Content Marketer - praca zdalna lub staż

Undisclosed salary

🌍 Honaro | Zaolziańska 3/1, Wrocław

🖥 http://honaro.com

#marketing, #copywriter, #content

Czy lubisz zapisywać swoje pomysły na papierze? Chcesz sprawdzić się w branży IT a potem kontynuować swoją przygodę? Dołącz lub współpracuj z zespołem honaro, jesteśmy startupem w najciekawszej fazie naszego rozwoju! Zdobądź wielką wiedzę, interesujące i cenne doświadczenia i podejmuj ogromne wyzwania!

W naszym biurze w sercu Wrocławia od lat pracujemy nad startupem, który podbije świat i zmieni życie małych i średnich firm na całym świecie. Właśnie weszliśmy w najciekawszą fazę naszej firmy - rozpoczynamy promocję i sprzedaż naszych produktów oraz poszukujemy inwestorów i partnerów z Polski i zagranicy.

Honaro to społecznościowy marketplace, w którym możesz kupić usługi oferowane przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa i dostarcza im nie tylko klientów, ale również wiele aplikacji, które firmy mogą instalować na swoich stronach internetowych i rozwijać się jeszcze szybciej. Mamy już tysiące użytkowników i setki klientów w ponad 50 krajach.

Jeżeli chcesz zdobyć cenną wiedzę, rozwijać się bardzo szybko oraz podzielasz naszą misję pomocy mikro, małym i średnim przedsiębiorcom dołącz do honaro!

Twoje zadania
Będziesz odpowiadał za tworzyenie świetnych i angażujących tekstów dla honaro i naszych klientów.

Będziesz miał okazję dołączyć do naszego zespołu jako intern lub pracować zdalnie w charakterze Specjalisty od spraw Contentu i mieć realny wpływ na kształt oferowanych przez nas narzędzi - obiecujemy że będziemy szanować Twoje pomysły i starać się wdrażać je w życie możliwie szybko.

Będziesz codziennie podejmować wyzwania, takie jak analiza zagadnień z zakresu marketingu internetowego, nowoczesnej promocji firm z sektora MŚP, budowania marek, tworzenia stron internetowych... i na ich podstawie oraz wiedzy zgromadzonej w naszej firmie do tworzenia cennych i angażujących artykułów.

MOŻESZ być również odpowiedzialny za promowanie swoich tekstów, aby mogły się przebić i zyskać zasięg i popularność na całym świecie.

Będziesz miał szansę bardzo szybko się rozwinąć w międzynarodowej branży IT.

Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie martw się, przeszkolimy Cię i nauczymy Cię wszystkiego!

Twoje obowiązki:
Jako Content Specialist będziesz wspierać nasz zespół w:

Jeżeli chcesz rozwinąć się szerzej to dodatkowo możesz odpowiadać za:

Wymagania:

Benefity:
Mocno wierzymy w ciągłe uczenie się, pasję, zabawę i pełne szacunku środowisko, zapewniamy przestrzeń dla kreatywności i przejęcia odpowiedzialności za projekty. Dołączając do zespołu honaro możesz liczyć na

Chcielibyśmy cię poznać! Prześlij swoje CV przez Rocket Jobs!

Dodaj do swojego CV następujące oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji BOWWE zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018, poz. 1000) oraz w porozumieniu z rozporządzeniem (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych oraz uchylająca dyrektywę 95/46 / WE (ogólna ochrona danych Rozporządzenie)".