return to list

馃 Digital Marketing Specialist

Undisclosed salary

馃實 Hostersi Sp. z o.o. | PCK, 26A, Rybnik

馃枼 http://www.hostersi.pl

#Content, #Marketing, #Digital

OPIS STANOWISKA

Us艂ugi Hostersi s膮 mocno specjalistyczne, dlatego nasze dzia艂ania marketingowe musz膮 by膰 realizowane na wysokim poziomie. Nie ma u nas zbyt wiele schematycznej pracy, szukamy nowoczesnych rozwi膮za艅 i ciekawych form dotarcia do potencjalnych klient贸w, czyli mo偶esz si臋 u nas wykaza膰. Rozwi膮zania, kt贸re oferujemy s膮 dobrze odbierane i ciesz膮 si臋 du偶膮 popularno艣ci膮. Pracujemy wy艂膮cznie w sektorze B2B, g艂贸wnie dla instytucji finansowych, agencji digitalowych, startup贸w i mi臋dzynarodowych korporacji.

OBOWI膭ZKI:

MI艁O B臉DZIE, JE艢LI:

OCZEKUJEMY:

OFERUJEMY:

Je艣li interesuje Ci臋 nasza oferta, prze艣lij swoje CV na adres: praca@hostersi.pl

CV kandydat贸w nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji s膮 przechowywane przez okres 12 miesi臋cy na potrzeby kolejnych proces贸w rekrutacji. Po tym okresie s膮 usuwane, a dane osobowe kandydat贸w nie s膮 przetwarzane w 偶adnym innym celu. Aplikacji nie odsy艂amy. Kontaktujemy si臋 jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udzia艂em w rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o tre艣ci:
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hostersi Sp. z o.o., ul. PCK 26A, 44-200 Rybnik, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przysz艂ych proces贸w rekrutacji, zgodnie z Ustaw膮 z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r.poz. 922. Administratorem danych osobowych jest Hostersi Sp. z o.o. ul. PCK 26A, 44-200 Rybnik. Przys艂uguje mi prawo wgl膮du do tre艣ci danych oraz ich uaktualniania czy sprostowania w razie stwierdzenia, 偶e dane s膮 niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Dane podaj臋 dobrowolnie.