return to list

🤓 Sprzedaż Oprogramowania

5 500 - 11 000 PLN netto

🌍 Hotelgram Polska sp. z o.o. | Świętojańska, 47, 1, Gdynia

🖥 https://www.hotelgram.pl/

#turystyka, #oprogramowanie, #sprzedaż

Previo s.r.o., właściciel marki Hotelgram, to znany czeski producent najwyższej klasy oprogramowania dla branży noclegowej. Już od kilkunastu lat jesteśmy liderem na rynkach czeskim i słowackim, rozwijamy się także na rynkach polskim, węgierskim, austriackim, i innych. Oferujemy elastyczny cloudowy system o ogromnym potencjale operacyjnym, pozwalający na obsługę obiektu noclegowego w ciągu 5 minut od rejestracji, bez względu na urządzenie czy lokalizację. System zawiera pełne rozwiązania PMS - CRS - CMS - CRM - CHM - IBE, wszystko pod jednym loginem; oferta obejmuje też aplikacje mobilne oraz produkcję stron internetowych dla klientów Previo i Hotelgram.

Nasza dewiza to budowa społeczności wokół oprogramowania, dzięki czemu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Klienci Previo i Hotelgram mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony oraz dopasowanie produktu do ich potrzeb; nie skupiamy się jedynie na produkcji software'u. Oferujemy pełen zakres usług dla branży tak, aby korzyści z użytkowania naszych produktów były tak finansowe, jak i operacyjne.

W tej chwili na liście naszych pracowników i współpracowników mamy ponad 100 osób. Do Polski wkroczyliśmy z ogromnym bagażem doświadczenia i kameralnym, dynamicznym zespołem odpowiedzialnym za rozwój biznesu. Założyciele Previo są ściśle związani z przemysłem IT oraz branżą turystyczną. Nasz zespół specjalistów obecnie obsługuje kilka tysięcy hoteli, aparthoteli, pensjonatów, czy hosteli.

 
W związku z rozwojem Hotelgram Polska poszukujemy:
 
prężnych, samodzielnych, zdeterminowanych handlowców z doświadczeniem w sprzedaży produktów IT i/lub produktów turystycznych

Główne zadanie naszych handlowców jest proste:
 
Sprzedaż usług Hotelgram oraz kompleksowa obsługa klienta i benchmarking
 
A dokładniej:

Sprzedaż oferty Hotelgram i wsparcie klienta w procesie negocjacji handlowych oraz przy wdrożeniu go do systemu Hotelgram
Stałe i rzetelne poszukiwanie potencjalnych klientów
Regularne pozyskiwanie wiedzy w tematyce produktów i usług Hotelgram
Wypełnianie otrzymywanych zleceń od przełożonych
Współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem Wsparcia Technicznego
 
Szukamy osób z bakcylem technicznym, gdyż oferujemy rozbudowany, złożony system, którego efektywna i rzetelna sprzedaż wymaga płynnego poruszania się w sferze technologii.

Stałe pogłębianie wiedzy na temat naszych usług jest absolutnie niezbędną częścią tej pracy, gdyż aktualizacje i nowe moduły publikujemy średnio 2 razy w miesiącu. 

Od idealnego kandydata oczekujemy także dużej ogłady i cierpliwości w kontaktach. Klient hotelowy jest niezwykle wymagającym partnerem w rozmowie, także dyplomacja, ale i asertywność, są  ważne. Wymagamy kultury i ładnego języka, sprawności w działaniu i - nie zapominajmy - efektów sprzedażowych. 

 Oczekiwane doświadczenie: 

 
Dodatkowe atuty:

 
Oferujemy: