return to list

🤓 Graphic Designer

Undisclosed salary

🌍 hyperCREW sp. z o. o. | Fabryczna 19, Wrocław

🖥 https://hypercrew.pl/

#B2B, #Graphic, #Designer

Cześć! Z tej strony hyperCREW– jesteśmy strategiczno-kreatywną agencją specjalizującą się w nowych mediach. Od ponad 10 lat realizujemy projekty interaktywne dla znanych polskich i światowych marek.
 
Niczym Thanos kamieni nieskończoności, my poszukujemy nieoszlifowanego diamentu do naszego zespołu we Wrocławiu na stanowisko: Graphic Designer
 
Kogo szukamy?
 
Szukamy osoby, która będzie tworzyć kreacje dla naszych wymagających klientów. Myślącego, ale jednocześnie sprawnego designer’a, który posiada doświadczenie w tworzeniu i opracowywaniu materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych i komunikacyjnych: web design, kampanii display, KV kampanijnych, landing page oraz kreacji social mediów. 
Dobrze byłoby, aby umiejętność przygotowania do druku nie była mu obca. Ale liczą się chęci, jak będzie trzeba to poduczymy.
 
Co możemy Ci zaoferować?

 
Co się liczy:

 
Pamiętaj, żeby przesłane dokumenty zawierały klauzulę:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję hyperCREW Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu (33-300), ul. Węgierska 146A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
 
CV oraz portfolio kieruj na kariera@hypercrew.pl