return to list

🤓 Designer

Undisclosed salary

🌍 Hypnotype Group | Wisniowa 59, Warszawa

🖥 http://hypnotype.com/

#creativeagency, #strategyagency, #design

Designer w Hypnotype™ Group. 

Jesteśmy agencją strategiczno – kreatywną. Tworzymy unikalne doświadczenia, które pozwalają na precyzyjną i efektywną komunikację marki z jej Klientami. Wierzymy, że prostota działa a „mniej naprawdę znaczy więcej”. Pracujemy z Klientami, którzy cenią sobie kreatywne, praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Projektujemy, wizualizujemy i definiujemy marki w sposób, wyróżniający je na tle konkurencji i całego rynku. Słuchamy bardzo uważnie, próbując zdefiniować problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Klienta i Użytkowników korzystających z jego produktów lub usług.
„Good design goes to heaven, bad design goes everywhere”. 

Twoja rola:

Hypnotype™ poszukuje Designera, który wesprze nasz team głównie w tworzeniu koncepcji kreatywnych zarówno w rzeczywistości online oraz w świecie offline. Definiowanie obszarów projektowych oraz projektowanie doświadczeń to umiejętności, których potrzebujemy. Szukamy osoby, która dobrze odnajduje się w pracy multidyscyplinarnej. Na tym stanowisku przyda się znajomość rynku, trendów, sztuki oraz sprawne łączenie tych dziedzin poprzez intermedia.

Ufamy Ci, że:

Co musisz mieć:


Co oferujemy:

Pracujemy sprawnie i działamy prężnie, zachowując jakość i profesjonalizm, za co cenią nas Klienci. To sprawia, że cały czas jesteśmy w procesie wymyślania i tworzenia nowych rozwiązań. Dajemy z siebie to, co mamy najlepsze. Tego też oczekujemy od Ciebie. Możesz tworzyć Hypnotype™ razem z nami i stać się częścią historii.
Swoje zgłoszenie (CV i portfolio) wyślij poniżej lub na adres: job@hypnotype.com*

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez hypnotypew celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

* Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia na wybrane zgłoszenia, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną oznacza dostanie się do drugiego etapu rekrutacji.