return to list

🤓 Project Manager

Undisclosed salary

🌍 Hypnotype™ Group | Wiśniowa, 59/1, Warszawa

🖥 http://hypnotype.com

#agency, #design, #projectmanager

Project Manager w Hypnotype™ Group. 

Jesteśmy agencją strategiczno – kreatywną. Tworzymy unikalne doświadczenia, które pozwalają na precyzyjną i efektywną komunikację marki z jej Klientami. Wierzymy, że prostota działa a „mniej naprawdę znaczy więcej”. Pracujemy z Klientami, którzy cenią sobie kreatywne, praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Projektujemy, wizualizujemy i definiujemy marki w sposób, pozwalający wyróżnić się na tle konkurencji i całego rynku. Słuchamy bardzo uważnie, próbując zdefiniować problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Klienta i Użytkowników korzystających z jego produktów lub usług.
„Good design goes to heaven, bad design goes everywhere”. 


Twoja rola:

Hypnotype™ poszukuje Project Managera, który doskonale rozumie klientów jak i ich potrzeby. Doprowadza projekty do końca, panując nad czasem, zespołem oraz jego zadaniami. Na tym stanowisku przyda się umiejętność multitaskingu, więc jeśli wielozadaniowość nie jest Ci obca oraz jesteś osobą zaradną i kreatywną -  z pewnością dobrze uzupełnisz nasz Team. 

Ufamy Ci, że:


Co musisz mieć:


Co oferujemy:


Pracujemy sprawnie i działamy prężnie, zachowując jakość i profesjonalizm, za co cenią nas Klienci. To sprawia, że cały czas jesteśmy w procesie wymyślania i tworzenia nowych rozwiązań. Dajemy z siebie to, co mamy najlepsze. Tego też oczekujemy od Ciebie. Możesz tworzyć Hypnotype™ razem z nami i stać się częścią historii.
Swoje zgłoszenie (CV i portfolio) wyślij na adres: job@hypnotype.com*

* Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia na wybrane zgłoszenia, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną oznacza dostanie się do drugiego etapu rekrutacji.