return to list

🤓 Junior Digital Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 IDEACTO | Gajowa 32/5, Wrocław

🖥 https://ideacto.pl

#B2B, #eCommerce, #marketing

IDEACTO to wrocławska agencją UX&CRO. Naszą pracę opieramy na danych z analiz ilościowych (analityka) i jakościowych (badania). Wyróżniamy się analitycznym podejściem do projektowania produktów cyfrowych w branżach e-Commerce, fin-tech i ubezpieczeniach.

Zaprojektowane i optymalizowane przez nas serwisy internetowe odwiedza setki tysięcy użytkowników miesięczne. Realizujemy projekty dla największych marek eCommerce w Polsce. Lubimy dzielić się wiedzą w naszych eksperckich publikacjach.

Kogo szukamy?

Do naszego zespołu poszukujemy Junior Digital Marketing Specialist. Osoby, która wesprze nas w prowadzeniu działań marketingowych ukierunkowanych na generowanie sprzedaży (lead generation).

Do Twoich obowiązków należeć będzie:


Czasami będziemy chcieli zaangażować Ciebie w prace administracyjne takie jak np. pilnowanie faktur piętrzących się w segregatorach, czy zarządzanie korespondencją wpadającą do nas do biura. Nie poświęcisz na to więcej niż ok. 15% swojego czasu pracy.

Jakie mamy oczekiwania?


Na codzień korzystamy z takich narzędzi jak LinkedIn Sales Navigator, Linked Helper, Mailchimp, Pipedrive, Jira, Confluence i kilku własnych systemów pomocnych w automatyzacji marketingu. Znasz któreś z nich? Świetnie, masz plusa!

Nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia zawodowego. Nie musisz znać wszystkich narzędzi marketingowych, które używamy. W zamian za to oczekujemy Twojej motywacji do nauki i zaangażowania. Dostaniesz od nas tyle wsparcia ile tylko zdołasz unieść.

Co oferujemy w zamian?


Jak pracujemy w pandemicznym czasie?

Pierwszy etap rekrutacji możemy przeprowadzić w całości on-line. Finalnie na pewno chcielibyśmy się spotkać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Natomiast na co dzień nasz zespół pracuje w modelu hybrydowym - częściowo pracując zdalnie, a częściowo pracując w naszym biurze. W przypadku pracy na tym stanowisku będzie wymagana obecność w biurze przynajmniej kilka dni w tygodniu.