return to list

🤓 Kierownik projektów e-marketingowych

3 000 - 5 000 PLN netto

🌍 Ideo Force Sp. z o.o. | ul. Nad przyrwą 13, Rzeszów

🖥 https://www.ideoforce.pl/

#account, #clientmanagment, #manager

Zakres obowiązków:

Prowadzenie projektów:

Twoim zadaniem będzie zarządzanie kompleksowymi projektami e-marketingowych zgodnie z przyjętą strategią promocji. Będziesz miał pod opieką kilku lub kilkunastu Klientów w zależności od stopnia skomplikowania projektów oraz Twojego doświadczenia.

Będą to prace związane z obsługą projektu w wewnętrznych systemach, zdobywaniem zasobów i materiałów niezbędnych do realizacji przyjętych strategii marketingowych, zlecaniem zadań do poszczególnych specjalistów zgodnie z media planem, pilnowaniem terminów, kosztów oraz raportowaniem prac wraz z analizą efektów, dosprzedaż usług oraz udział w spotkaniach z Klientami.

Działania handlowe:

Ponadto, będziesz otrzymywał zapytania ofertowe. Twoim zadaniem będzie przeanalizowanie potrzeb potencjalnego Klienta, stworzenie prezentacji przedstawiającej dedykowaną ofertę oraz przekonanie Klienta do skorzystania z Twojej oferty. Co ważne - nie będziesz musiał sam zdobywać leadów.