return to list

🤓 Młodszy specjalista Google Ads

3 000 - 4 000 PLN brutto

🌍 Ideo Force Sp. z o.o. | ul. Nad Przyrwą 13, Rzeszów

🖥 https://www.ideoforce.pl/

#marketing, #ads, #google

Zakres obowiązków:

W pierwszych 4 miesiącach:
Nauczymy Cię obsługi systemu reklamowego Google Ads w stopniu podstawowym. Wdrożymy Cię w wewnętrzne procedury związane z realizacją płatnych kampanii reklamowych. pokażemy jak tworzyć i zarządzać kampaniami w sieci wyszukiwania Google i sieci reklamowej Google, wytłumaczymy Ci jak mierzyć skuteczność reklam i optymalizować kampanie oraz zdradzimy sprawdzone metody i strategie w branży. W tym czasie będziemy wymagali zdobycia przynajmniej jednego certyfikatu Google Ads. Dodatkowo, wspieranie pozostałych specjalistów w bieżących pracach oraz raportowaniu.

Po 4 miesiącach:
Do powyższych zadań dojdzie samodzielne prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads oraz zapoznanie się z nowymi systemami reklamowymi takimi jak Facebook Ads, Linkedin Ads przy wsparciu wiedzy i doświadczenia kolegów z pokoju.

Po 12 miesiącach:
Przygotowywanie strategii, harmonogramów oraz wycen kompleksowych kampanii w zakresie performance marketingu, a także ich samodzielne prowadzenie.