return to list

🤓 Młodszy Specjalista Google Ads

Undisclosed salary

🌍 Ideo Force Sp. z o.o. | Lubelska 42, Rzeszów

🖥 https://www.ideoforce.pl/

#googleads, #marketing, #socialmedia

Jeśli interesują Cię technologie internetowe oraz e-marketing mamy dla Ciebie ofertę pracy w Ideo Force. Możesz zacząć z nami, swoją przygodę z reklamami!
 
Miejsce pracy:
Możliwość pracy zdalnej lub praca w jednym z naszych biur w Krośnie lub Rzeszowie
 
Zakres obowiązków:
 
W pierwszych 4 miesiącach:
Zapoznasz się z obsługą systemu reklamowego Google Ads w stopniu podstawowym. Wdrożymy Cię w nasze wewnętrzne procedury związane z realizacją płatnych kampanii reklamowych, raportowanie. Pokażemy jak tworzyć i zarządzać kampaniami w sieci wyszukiwania Google i sieci reklamowej Google, wytłumaczymy Ci jak mierzyć skuteczność reklam i optymalizować kampanie.
W tym czasie będziemy wymagali zdobycia przynajmniej jednego certyfikatu Google Ads.
 
Po 4 miesiącach:
Dostaniesz do samodzielnego poprowadzenia kilku kampanii reklamowych Google Ads oraz zapoznasz się z nowymi systemami reklamowymi takimi jak Facebook Ads, Linkedin Ads pod okiem kolegów z pokoju.
 
Po 12 miesiącach:
Będziesz posiadał wiedzę i doświadczenie umożliwiające przygotowywanie strategii, harmonogramów oraz wycen kompleksowych kampanii w zakresie performance marketingu, a także ich samodzielne prowadzenie.
 
Wymagania:
 
Oferujemy:
 
Sposób aplikacji
 
Zapraszamy do aplikacji poprzez przycisk aplikuj.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 
Klauzula
 
Jeśli chcesz wziąć udział tylko w tej rekrutacji dopisz następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. w celach realizacji procesu rekrutacji.
Możesz też wziąć udział nie tylko w tej rekrutacji, ale w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości na inne stanowiska. Jeśli interesuje Cię taka opcja dopisz następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o.o. również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.