return to list

🤓 Młodszy Specjalista SEO

Undisclosed salary

🌍 Ideo Force Sp. z o.o. | ul. Nad Przyrwą 13, Rzeszów

🖥 https://www.ideoforce.pl/

#SEO

Zakres obowiązków:

W pierwszych 4 miesiącach:

Dostaniesz do wypozycjonowania w Google kilka serwisów internetowych. Twoim zadaniem będzie przygotowywanie audytów SEO, analizy słów kluczowych, planowanie linkowania, zlecanie zadań oraz samodzielne pozyskiwanie linków.

Zapoznamy Cię z naszym metodami pozycjonowania. Jeśli masz inne podejście i z Twojego doświadczenia wynika, że ono przynosi efekty, chętnie damy Ci wolną rękę! Lubimy testować nowe sposoby pozycjonowania stron. Docelowo, będziemy oczekiwać samodzielnego i aktywnego poszukiwania rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności klientów w wyszukiwarce Google.

Po 4 miesiącach:

Dostaniesz kolejne projekty na pozycjonowanie. W miarę nabywania doświadczania będą to coraz większe serwisy oraz sklepy internetowe. Oprócz tworzenia analiz, będziesz samodzielnie wdrażał zmiany optymalizacyjne (z poziomu CMS) oraz współpracował w tym zakresie z programistami. Z czasem coraz mniej będziesz linkował, a Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie analiz i rekomendacji, monitoring działań.