return to list

🤓 Asystent/ka Działu IT

Undisclosed salary

🌍 IIIT Innovation in IT | Marszałkowska 89, Warszawa

🖥 http://iiit.pl

#Assistant, #Support, #IT

IIIT to zespół entuzjastów, którzy rozumieją biznes i czują się jego częścią, a przez to wspierają jego rozwój nowoczesnymi, zaawansowanymi rozwiązaniami IT. Działamy w bardzo dynamicznym środowisku z wykorzystaniem zwinnych metodyk zarządzania projektami i wytwarzania oprogramowania. Jesteśmy firmą o polskich korzeniach, która wyrosła ze startup’u, a teraz odnosi liczne sukcesy międzynarodowe. Kładziemy nacisk na wykorzystywanie oprogramowania w celu zwiększania efektywności procesów biznesowych – począwszy od skutecznego dotarcia do klientów, aż po wielowymiarowe analizy inspirujące nowe pomysły na biznes.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
                                

Asystent/ka Działu IT


Jeśli do nas dołączysz, będziesz główną osobą kontaktową dla użytkownika, a zarazem ogromnym wsparciem dla całego Działu IT Helpdesk. Będziesz odpowiedzialny/a  za obsługę systemu zgłoszeniowego oraz  przydzielanie zadań poszczególnym zespołom i osobom,  zajmującym się wsparciem technicznym użytkowników.

Wystarczy, że:

Jeżeli zależy Ci na:

 
KONIECZNIE APLIKUJ!
 
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując nie zapomnij o upoważnieniu nas do przetwarzania Twoich danych osobowych dodając następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IIIT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego".

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody:

"Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji."