return to list

🤓 Digital Project Manager

5 500 - 6 500 PLN netto

🌍 Imagine Nation Sp. z o.o. | Francuska 37, Warszawa

🖥 http://www.imagine-nation.pl

#projectmanager, #PM, #digital

Focus Media Group – niezależna polska agencja marketingu zintegrowanego założona w 2003 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne w obszarach: ATL, BTL i digital. W jej strukturach funkcjonuje również agencja event marketingowa Imagine Nation, realizująca działania z zakresu experiential, event i field marketingu. W agencji pracuje blisko 100 specjalistów, kładących szczególny nacisk na innowacyjność i wysoką jakość świadczonych usług. W 2012 roku magazyn Media i Marketing Polska przyznał jej tytuł „Agencji Marketingu Zintegrowanego Roku”, a w 2015 – wyróżnienie specjalne w tej kategorii. W swoim portfolio posiada projekty o zasięgu lokalnym i międzynarodowym, zrealizowane dla takich Klientów jak: Bouygues Immobilier Polska, Brown-Forman, Dell EMC, L’Oréal Professionnel, Mercedes-Benz Polska, Philip Morris Polska Distribution, PKN ORLEN, Polsat, PZU, Velux. Więcej na stronie https://www.focusmedia.pl/

Digital Project Manager to Ty? Wesprzyj nasz stale rozwijający się dział DIGITAL i aplikuj. Szczegóły poniżej:

 Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Aplikuj przez FORMULARZ w zakładce "Kariera" na https://www.focusmedia.pl/