return to list

馃 New Business Manager

Undisclosed salary

馃實 Imagine Nation Sp. z o.o. | Francuska 37, Warszawa

馃枼 http://www.imagine-nation.pl

#projectmanager, #newbusiness, #eventy

Imagine Nation to agencja z wieloletnim do艣wiadczeniem eventowym o ugruntowanej pozycji na rynku.
Nasze kompetencje pozwalaj膮 nam na kompleksow膮 produkcj臋 szerokiego spektrum realizacji eventowowych i oko艂o eventowych. Specjalizujemy si臋 w field marketingu, wydarzeniach korporacyjnych, launch鈥檃ch produktowych, roadshow, kongresach oraz dzia艂aniach pro sprzeda偶owych i pro leadowych.  Wiemy, jak szuka膰 touchpoint贸w pomi臋dzy mark膮, a konsumentem i wykorzysta膰 je do realizacji cel贸w klienckich. Jeste艣my pionierem wydarze艅 onlinowych i autorem New Reality Kick Off. Dzia艂amy na rynku mi臋dzynarodowym. Stawiamy na d艂ugofalowe relacje i wsp贸艂prac臋 z Klientami.
W naszym portfolio znajduj膮 si臋 tacy Klienci jak: Dell Technologies, Philip Morris Polska Distribution, Pepco, Brown Forman.

Wi臋cej informacji jest dost臋pnych pod adresem: www.imagine-nation.pl oraz https://newreality.imagine-nation.pl/