return to list

🤓 Specjalista ds. Sprzedaży IT (industry)

5 000 - 10 000 PLN netto

🌍 Indigobird sp. z o.o. | Targowa 59/7, Warszawa

🖥 http://www.stabilis.io

#industry, #MES, #sales

Jesteśmy młodą polską marką stworzoną przez zespół z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w zbieraniu i przetwarzania danych oraz sterowaniu rozległymi sieciami automatyki przemysłowej.Tworzymy innowacyjne i zaawansowane technologicznie, a jednocześnie proste w użyciu oprogramowanie do optymalizacji procesów produkcji – STABILIS MES. Wdrożenie naszego systemu pozwala uzyskać poprawę wydajności urządzeń i personelu, redukować pracochłonność i zmniejszać straty, czyli jest odpowiedzią na wyzwania, z którymi boryka się sektor przemysłowy. STABILIS MES został wybrany przez wiodących przedsiębiorców (m.in. grupa Pruszyński).

Poszukujemy osób, które wspólnie z nami zechcą rozwijać markę STABILIS. Na równi z doświadczeniem cenimy osobowość, potencjał i zaangażowanie. Jeśli jesteś samodzielny, lubisz ambitne zadania, posiadasz umiejętności negocjacyjne a budowanie relacji z ludźmi jest dla Ciebie przyjemnością zapraszamy do współpracy!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·      aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów w sektorze przemysłowym
·      tworzenie ofert i prezentacji sprzedażowych
·      weryfikowanie potrzeb klientów
·      organizowanie spotkań przedsprzedażowych i sprzedażowych oraz udział w nich
·      negocjowanie umów sprzedażowych
·      budowanie portfolio klientów
·      budowanie i utrzymywanie długoterminowych, profesjonalnych relacji z klientami
·      odpowiedzialność za osiągnięcie kluczowych wskaźników sprzedaży
·      reprezentowanie firmy na konferencjach i wydarzeniach biznesowych oraz aktywne poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

·      płynny angielski
·      doświadczenie w sprzedaży nowych technologii oraz rozwoju biznesu (mile widziane)
·      umiejętności sprzedażowe i znajomość praktyk negocjacyjnych (mile widziane)
·      umiejętność strategicznego myślenia, dobra organizacja i planowanie pracy
·      zdolności do budowania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami
·      zainteresowanie nowymi technologiami
·      determinacja w dążeniu do celu, energia i dynamika działania
·      bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
·      pozytywne i ambitne nastawienie

OFERUJEMY:

·      wynagrodzenie, które składa się z solidnej podstawy i prowizji uzależnionej od realizacji celów
·      możliwość rozwoju własnych kompetencji
·      możliwość tworzenia i rozwoju naszego działu sprzedaży
·      niekorporacyjną atmosferę i fajny, młody zespół
·      stawiamy na długotrwałą współpracę.

Dołącz do nas!