return to list

馃 Sprzedawca IT

10 000 - 20 000 PLN netto

馃實 Infinity Group Sp. z o.o. | Sk艂adowa 12, Bia艂ystok

馃枼 https://www.infinity-group.pl/

#It, #Sprzedawca, #BDM

Jeste艣my firm膮 technologiczn膮 specjalizuj膮c膮 si臋 w realizacji z艂o偶onych przedsi臋wzi臋膰 w obszarze transformacji cyfrowej. Rozwijamy nasze us艂ugi zar贸wno w oparciu o licencjonowane systemy (takie jak Sitecore czy Kentico), jak i indywidualnie projektowane rozwi膮zania. Prowadzimy naszych klient贸w poprzez wszystkie etapy procesu transformacji cyfrowej - od analizy potrzeb, poprzez projektowanie i tworzenie rozwi膮za艅, a偶 po utrzymanie i rozwijanie wdro偶onych system贸w. Nasi klienci s膮 dla nas partnerami, z kt贸rymi utrzymujemy d艂ugofalowe relacje i szukamy nieustannie rozwi膮za艅, mog膮cych wspiera膰 ich w osi膮ganiu cel贸w biznesowych.

W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do Dzia艂u New Business osoby na stanowisko Business Development Manager.

Opis stanowiska:

Czego oczekujemy

Edukacja

Preferowane wykszta艂cenie wy偶sze informatyczne (lub pokrewne).

Do艣wiadczenie

Do艣wiadczenie w rozwoju biznes贸w technologicznych:

J臋zyki obce

Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego pozwalaj膮ca na swobodn膮 komunikacj臋 (telefon, spotkania biznesowe, mail, dokumenty) - poziom C1/C2. Mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego.

Umiej臋tno艣ci mi臋kkie i zawodowe

Jeste艣my firm膮, kt贸rej przewag臋 konkurencyjn膮 stanowi umiej臋tno艣膰 budowania relacji. Odzwierciedla to nasz膮 kultur臋 organizacyjn膮, w kt贸rej wa偶na jest wsp贸艂praca, odpowiedzialno艣膰, zaufanie i dobra atmosfera. Stawiamy sobie wysokie cele i wsp贸lnie d膮偶ymy do ich osi膮gania. Dlatego od kandydata na to stanowisko oczekujemy:

Znajomo艣膰 narz臋dzi, wiedza bran偶owa

Inne