return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży usług IT

Undisclosed salary

🌍 Informatyczna Obsługa | Piastowska 70, Gdańsk

🖥 https://informatycznaobsluga.pl/

#sprzedaż, #IT

Informatyczna Obsługa to zespół profesjonalistów zajmujących się obsługą informatyczną firm. W ramach stałej opieki organizujemy działy IT w przedsiębiorstwach, nadzorujemy istniejącą infrastrukturę informatyczną oraz wdrażamy nowe rozwiązania. Oferujemy zwiększenie wydajności funkcjonującego w firmie systemu informatycznego oraz wzrost bezpieczeństwa przetwarzanych i gromadzonych tam danych. Dbamy o bieżącą konserwację sprzętu i oprogramowania, odpowiednią konfigurację i administrację sieci, zastosowanie właściwych reguł bezpieczeństwa oraz szkolenie pracowników z zakresu obsługiwanych przez nich aplikacji i rozwiązań.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni informatycy, którzy są przygotowani do obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Gdańsk (Przymorze)

Główne zadania:

Profil kandydata:

Dodatkowe atuty:

Oferujemy:

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.