return to list

🤓 Digital Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 infoShare Academy | Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk

🖥 https://infoshareacademy.com

#marketing, #socialmedia, #contentmarketing

Do zespołu infoShare Academy szukamy doświadczonej i zaangażowanej w pracę osoby, która pomoże nam kreować silną markę infoShare Academy na rynku IT.

Jakie będą Twoje obowiązki?


Jakie są nasze oczekiwania?


Korzyści dla Ciebie:


Jeśli dobrze odnajdujesz się w tematyce content marketingu i social media – prześlij do nas swoje CV na rekrutacja@infoShareAcademy.com

infoShare Academy to firma szkoleniowa założona w maju 2015 r. Na otwartych kursach dziennych, wieczorowych i weekendowych  uczymy programowania od podstaw, przygotowując naszych kursantów do wejścia na rynek IT, a firmom dając dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Prowadzimy również zaawansowane, „szyte na miarę” szkolenia dla firm IT, które pozwalają developerom poszerzyć swoją wiedzę ekspercką, a firmom zyskać pracowników z nowymi umiejętnościami. Pracujemy z ponad 200 doświadczonymi trenerami, praktykami w swojej specjalności. Nasze szkolenia swoim zakresem obejmują zagadnienia front-end, back-end, devops, a także zwinne metodyki prowadzenia projektów. Dotychczas przeszkoliliśmy już ponad 1000 osób.