return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 Innovation Software | Kleczkowska 50, Wrocław

🖥 http://innovationsoftware.pl

#account, #manager, #it

Wraz z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży.

Kilka słów o nas:

Jesteśmy software housem z Wrocławia, pracujemy głównie zdalnie, dla Klientów z Wrocławia oraz z całej Polski. Specjalizujemy się w aplikacjach webowych oraz szeroko pojętym eCommerce.

Nasze oczekiwania:

Będziesz idealnym kandydatem/idealną kandydatką, jeżeli spełniasz poniższe:

Mile widziane:

Mile widziane byłoby, gdybyś posiadał/a chociaż podstawową wiedzę związaną z naszą branżą, lista pojęć poniżej:

Obowiązki:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Oferujemy:

Możliwe formy zatrudnienia:

Rekrutacja

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą propozycją, zachęcamy do przesłania CV na adres e-mail: biuro@innovationsoftware.pl z dopiskiem: “Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży - rekrutacja”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Innovation Software Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.