return to list

🤓 Opiekun Klienta

3 000 - 3 500 PLN brutto

🌍 Instytut Kryptografii | Gliniana 29, Łódź

🖥 http://www.instytutkryptografii.pl

#support, #nowetechnologie, #kryptowaluty

 Instytut Kryptografii

Instytut Kryptografii (http://instytutkryptografii.pl) to pierwsza na polskim rynku organizacja szerząca edukację w obszarach takich jak: Blockchain, Kryptowaluty, Inwestycje, Bezpieczeństwo i Programowanie. W swoim zespole skupiamy najlepszych ekspertów z branży, wraz z którymi tworzymy jedyne w swoim rodzaju kursy online, pozwalające poznać od podstaw tę nową dynamicznie rozwijającą się i pełną zmian branżę.

Poszukujemy osoby na stanowisko.

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. WAŻNE! Do zgłoszenia prosimy dołączyć (1) swoje wyniki testu 16personalities.com lub innego testu MBTI oraz (2) testu temperamentów np. osobowość plus albo DISC (ze szczegółowymi procentami lub punktami).