return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży - branża IT - częściowo zdalnie

6 000 - 13 500 PLN brutto

🌍 Insys Video Technologies | Towarowa 37, Poznań

🖥 https://insysvideotechnologies.com/

#Sales, #international, #it

Wynagrodzenie miesięczne:
7 000 – 11 000 PLN netto B2B + prowizja
6 000 – 9 000 PLN brutto UoP + prowizja

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm wśród integratorów video OTT (usługa udostępniania sygnału telewizyjnego i treści wideo poprzez internet). Od lat zmieniamy na lepsze zastaną rzeczywistość dla nadawców telewizyjnych, operatorów telekomunikacyjnych, dystrybutorów treści kinowych czy instytucji państwowych. Nasz ponad ~70-osobowy zespół wspólnie z Klientami wdrożył wiele pionierskich przedsięwzięć w tej branży, takich jak wieloplatformowe telewizje, aplikacje zdalnego nagrywania czy zaawansowane platformy publikacji treści. Nasze rozwiązania zapewniają satysfakcję milionom użytkowników zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki pełnej integracji z Amazon Web Services możemy je łatwo dostarczać na całym świecie.

Do naszego zespołu Sprzedaży poszukujemy zaangażowanej, kompetentnej i doświadczonej osoby do pozyskiwania klientów zagranicznych.

Zespół profesjonalistów do którego dołączysz nastawiony jest na nowoczesną sprzedaż z wykorzystaniem wiedzy i metodyk odpowiadających współczesnym wymaganiom rynku i klienta. Osiągamy to dbając o ciągły rozwój sprzedawców, korzystając ze światowej klasy szkoleń jak np. kursy i certyfikacje m.in. Harvard Business School.

Chcemy dać Tobie możliwość wykorzystania Twoich największych atutów i mocnych stron jakie masz. Ze względu na ten fakt będziesz aktywnie uczestniczyć w doborze najbardziej odpowiednich dla Ciebie celów i obszarów sprzedaży.

Obecnie pracujemy zdalnie, niemniej mamy bardzo fajne biuro i lubimy z niego korzystać. Dlatego docelowo będzie możliwa praca w trybie częściowo zdalnym.