return to list

🤓 Sales Development Representative

4 000 - 5 000 PLN netto

🌍 Int4 sp. z o. o. sp. k. | Bednarska 1, Poznań

🖥 http://int4.com

#sales, #accountexecutive, #salesIT

Int4 to zespół doświadczonych konsultantów SAP (autorzy książek o SAP, w naszym gronie znajduje się SAP Mentor). Specjalizujemy się w doradztwie i budowie rozwiązań integracyjnych. Praca z nami to możliwość rozwoju kariery konsultanta SAP, nauki od wieloletnich praktyków. Świadczymy usługi dla klientów w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech, Holandii, Finlandii i Stanach Zjednoczonych.

Nasza kultura firmowa jest zbudowana na trzech wartościach: balans, kompetencje oraz relacje. Wierzymy, że planowanie i wyznaczenie najistotniejszych zadań jest kluczowe dla efektywności. Rozwijamy swoje umiejętności w ramach “Int4 Academy”, gdzie każdy z nas ma okazję podzielić się wiedzą z kolegami, koleżankami. Stawiamy na pracę zespołową, a zaufanie, którym siebie darzymy widać na co dzień. 

Obecnie do naszego zespołu szukamy:

Sales Development Representative

Od początku 2019 roku wdrażamy strategię rozwoju firmy i chcemy, aby dołączyła do nas osoba, która swoją wiedzą, dobrymi praktykami oraz doświadczeniem wspomoże nas w działaniach sprzedażowych. Twoimi głównymi zadaniami będzie aranżowanie spotkań sprzedażowych,współpraca z działem marketingu w kontekście generowania leadów dla naszego produktu Int4 IFTT, zamykanie procesów sprzedaży czy obsługa pozasprzedażowa. Pracujemy dla międzynarodowych klientów, więc będziesz mieć okazję kreować nasze działania w języku angielskim.

Odezwij się do nas jeśli:


Dołączenie do nas oznacza:Zainteresowany/a? Zapraszamy do aplikacji, a w razie pytań proszę śmiało pisać na careers@int4.com :)