return to list

馃 Junior Sales Specialist

Undisclosed salary

馃實 Interim Sales Managers | Moniuszki 31, Krak贸w

馃枼 https://interimsales.pl/

#junior, #startup, #sales

Szukasz pracy, do kt贸rej b臋dziesz przychodzi艂 z u艣miechem?

Nie boisz si臋 nowych wyzwa艅 i chcesz si臋 rozwija膰?

W takim razie szukamy w艂a艣nie Ciebie!

Nie jeste艣my tradycyjnym call center, a firm膮 艣wiadcz膮c膮 us艂ugi sprzeda偶owo - managerskie w sektorze M艢P. Obs艂ugujemy firmy z r贸偶nych bran偶 i to dla nich prowadzimy kampanie, kt贸rych celem jest umawianie spotka艅 handlowych lub sprzeda偶.

Nasi klienci to ma艂y i 艣redni biznes, charakteryzuj膮cy si臋 艣wietnymi i innowacyjnymi produktami i us艂ugami, o kt贸rych wi臋kszo艣膰 firm jeszcze nie wie, bo s膮 na rynku wzgl臋dnie kr贸tko.

Ale to nie wszystko. Nasi konsultanci s膮 zaanga偶owani w ca艂y proces prowadzenia kampanii, a wi臋c bior膮 udzia艂 tak偶e w kontakcie z klientem czy sesjach kreatywnych, gdzie wymy艣lamy pomys艂 na kampani臋, jej komunikacj臋 czy te偶 maksymalnie efektywne wykonania.

OPIS STANOWISKA:

KOGO SZUKAMY - NASZE OCZEKIWANIA:

CO OFERUJEMY:

Zainteresowany? Masz jakie艣 pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Aplikacje zawieraj膮ce CV wraz ze zdj臋ciem prosimy przesy艂a膰 do dnia: 06.04.2021