return to list

🤓 Specjalista ds. SEO

3 500 - 6 000 PLN brutto

🌍 Internet-plus | Wujka 15/17, Poznań

🖥 https://www.internet-plus.pl/

#Pozycjonowanie, #Emarketing, #SEO

Lokalizacja: POZNAŃ

Jesteśmy agencją interaktywną świadczącą kompleksowe rozwiązania w obszarze e-marketingu.

W związku z rozwojem firmy wciąż poszukujemy specjalistów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Wysoka jakość usług jest najlepszą formą promocji nas samych. Dbamy o nią na każdym kroku – we wszystkich procesach. Co więcej, dążenie do utrzymania wysokich standardów pracy jest ogromnym źródłem satysfakcji.  Praca z nami to istna podróż i ciekawa ścieżka kariery.

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i chciałbyś dołączyć do Teamu Internet Plus?

Zapraszamy do oddziału w Poznaniu w roli: Specjalista ds. Pozycjonowania

Opis stanowiska
Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będą:

Oczekiwania względem kandydata
Potrzebujemy osoby, która:

Otrzymasz od nas
Czas na konkrety - co oferujemy:

Lubimy to, co robimy - dlatego szybko się rozwijamy!
Dołącz do nas i przychodź do pracy z przyjemnością :)

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez HTTPS Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997)"

Spółka zastrzega prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.