return to list

🤓 Media Assistant

3 500 - 4 000 PLN brutto

🌍 IPG Mediabrands | Cybernetyki 19, Warszawa

🖥 https://www.ipgmediabrands.com/

#mediaplanning, #communication, #planner

Pasjonuje Cię się świat Internetu, nowych i tradycyjnych mediów i reklamy? Jesteś otwarty i kreatywny? Chętnie i szybko uczysz się nowych rzeczy? Lubisz liczyć, świetnie interpretujesz dane i wyciągasz dobre wnioski? Jeśli tak, to...

chcemy zaproponować Ci pracę na stanowisku Asystenta ds. planowania i zakupu mediów (Media Assistant)

Nauczymy Cię wszystkiego i przygotujemy do pracy w naszych domach mediowych. Poznasz tajniki tworzenia strategii mediowych i planowania kampanii reklamowych w Internecie, telewizji i innych mediach. Poczujesz też naszą niepowtarzalną atmosferę i … będziesz chciał zostać na dłużej :)

My:

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy mediowej Mediabrands www.ipgmediabrands.com, w ramach której działamy jako domy mediowe:
Universal McCann    www.umww.com
Initiative Media        www.initiative.com
Planujemy kampanie dla największych światowych marek, kupujemy media i negocjujemy ceny przestrzeni reklamowej u dostawców.

Jednak żadna z tych rzeczy nie zaistniałaby, gdyby nie nasi pracownicy. To właśnie ludzie są naszą największą wartością. Mediabrands to dom indywidualności, które wzajemnie się dopełniają i tworzą zgrane zespoły. Panuje tu otwarta kultura organizacji – akceptujemy różnorodność, która jest u nas w cenie. Lubimy pomagać i dzielić się wiedzą. Przyjacielska atmosfera pozwala czuć się jak w domu i sprawia, że praca staje się przyjemnością. Nie jesteśmy korpo – poczujesz to jak przyjdziesz.
 
Ty:

 
Zyskasz:


Brzmi ciekawie? Prześlij nam swoje CV poniżej 👇👇👇 spotkamy się i porozmawiamy o możliwościach współpracy :)! 😊