return to list

🤓 Asystent działu zakupów z j. francuskim

3 500 - 4 500 PLN brutto

🌍 iRekruter Sp. z o.o. | Kraszewskiego 1, Bydgoszcz

🖥 http://www.irekruter.pl

#francuski, #angielski, #bezdoświadczenia

iRekruter to inteligentna, innowacyjna, w pełni automatyczna platforma rekrutacyjna w fazie projektowania i implementacji i jednocześnie spółka z polskim kapitałem, specjalizująca się w rekrutacji kadr dla branży IT i medycznej w Polsce i za granicą.

Misją iRekruter jest zapewnienie specjalistycznych kadr w zawodach informatycznych i medycznych w sposób szybki, elastyczny i niezawodny.

Misja firmy wywodzi się z przekonania, że mimo wysokiego tempa innowacji technologicznych i stałego doskonalenia metodyk pracy, najważniejszym czynnikiem sukcesu projektów i usług niezmiennie pozostaje dostępność ludzi o właściwych kwalifikacjach, zmotywowanych i umiejących pracować zespołowo.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
Asystent działu zakupów z j. francuskim i angielskim