return to list

🤓 Specjalista ds sprzedaży rynek francuski

Undisclosed salary

🌍 Jobs Plus | Bonarka 11, Kraków-Podgórze

🖥 http://www.jobsplus.pl

#HR, #sprzedaż, #francuski

Na co dzień zajmujemy się rekrutacją najlepszych kandydatów dla naszych klientów, jednak ten proces jest dla nas wyjątkowy. Do naszego zespołu poszukujemy zdeterminowanej i samodzielnej osoby, która wesprze Dział Współpracy z Zagranicą na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Jeśli doskonale znasz język francuski i chcesz pracować w zgranym zespole – ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy dobre wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz szerokie pole do realizacji własnych pomysłów.

Twoje obowiązki na tym stanowisku:

Od kandydatów oczekujemy:

Otrzymasz od nas:

Dobre warunki zatrudnienia:

·         bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
·         zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

Dodatkowe benefity:

Wsparcie:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny.

W razie pytań, skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem tego projektu, Anetą Dziadkowiec, t. 512 308 636.

 Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641.