return to list

🤓 Ananas do Marketingu

3 500 - 5 000 PLN brutto

🌍 Just Join IT | Lęborska 3B, Gdańsk

🖥 https://justjoin.it/

#marketing, #justjoinit, #pracawmarketingu

 🔥🔥 W związku z dynamicznym rozw... [Cut that bullsh*t].

Ponownie szukamy Ananasa 🍍 do naszego zespołu marketingowego Just Join IT! Od 2 lat rozwijamy nasz startup - najszybciej rozwijający się portal pracy dla programistów w Polsce 💪. Nasz zespół liczy już 20 osób, natomiast cały czas szukamy ambitnych ludzi, które chcą rozwijać się w marketingu. 


Czego od Ciebie OCZEKUJEMY?

🚀 Kreatywność przede wszystkim! Nie budujemy marki na wrzucaniu kotków w piątki (chociaż w sumie...), bo zależy nam na totalnie niesztampowym podejściu do reklamy. Chcemy widzieć, że Twoja wyobraźnia nie ma ograniczeń.

🚀 Podstawowa wiedza marketingowa. Musisz wiedzieć, że KPI to nie śmiertelny wirus, czy model silnika, persona marketingowa nie jest zmorą, którą straszy się dzieci, a konwersja nie ma nic wspólnego z konserwacją i nie wprawia Cię w konwulsje.

🚀 Bądź na bieżąco. Nie musisz znać najlepszej kreacji marketingowej bieżącego roku w Czarnogórze, ale musisz czuć branżę, czyli wiedzieć co w trawie piszczy. To podstawa dobrego Real Time Marketingu. 

🚀 Chęć uczenia się! Każdy miesiąc czegoś nas uczy i wiemy, że jeszcze sporo nauki przed nami. Chcemy widzieć, że masz apetyt na wiedzę, a w swojej dziedzinie chcesz być niezastąpiony. My zrobimy wszystko, żeby Ci to umożliwić. ✌😉

🚀 Komunikatywność. Musisz umieć artykułować swoje potrzeby i umieć porozumiewać się z ludźmi, czy dostosować do nich komunikaty. Wymaga to solidnych pokładów empatii i pewnych kompetencji miękkich. 

🚀 Pokora. Mamy świetną atmosferę pracy, którą wypracowaliśmy w zespole. Cenimy jednak pokorę i umiejętność przyznania się do błędów, wzięcia na klatę swoich niedoskonałości.


Aby do nas dołączyć #NIE MUSISZ:

❎ mieć wykształcenia wyższego kierunkowego (bo papier niekoniecznie jest tutaj wyznacznikiem wyczucia tematu)
❎ być mężczyzną (bo Ananas może sugerować rodzaj męski)
❎ być mistrzem Photoshopa (bo Canva i GIMP nam wystarczy)
❎ mieć facebookowego certyfikatu Blueprint (Adsów nauczymy)
❎ znać każdego zakamarka Google Analytics (bo sami się tam parę razy pogubiliśmy)

Wynagrodzenie:

W zależności od doświadczenia oraz zaangażowania czasowego przewidujemy wynagrodzenie netto na poziomie od 2500 do 3500 zł na umowę zlecenie lub B2B na start.