return to list

🤓 Rakieta do Marketingu 🚀

3 339 - 4 875 PLN brutto

🌍 hello HR | Lęborska 3B, Gdańsk

🖥 https://hellohr.pl/

#pracawmarketingu, #justjoinit, #marketing

 🔥🔥 W związku z dynamicznym rozw... [Cut that bullsh*t]. 🔥🔥

Tym razem szukamy prawdziwej Rakiety 🚀 do naszego zespołu marketingowego, która weźmie pod swoje skrzydła nasz nowym job board - Hello HR! 🦄 To także niepowtarzalna szansa rozwoju przy tworzeniu zupełnie nowego projektu.


Czego od Ciebie OCZEKUJEMY?

🚀 Kreatywność przede wszystkim! Nie budujemy marki na wrzucaniu kotków w piątki (chociaż w sumie...), bo zależy nam na totalnie niesztampowym podejściu do reklamy. Chcemy widzieć, że Twoja wyobraźnia nie ma ograniczeń.

🚀 Podstawowa wiedza marketingowa. Musisz wiedzieć, że KPI to nie śmiertelny wirus, czy model silnika, persona marketingowa nie jest zmorą, którą straszy się dzieci, a konwersja nie ma nic wspólnego z konserwacją i nie wprawia Cię w konwulsje.

🚀 Bądź na bieżąco. Nie musisz znać najlepszej kreacji marketingowej bieżącego roku w Czarnogórze, ale musisz czuć branżę, czyli wiedzieć co w trawie piszczy. To podstawa dobrego Real Time Marketingu. 

🚀 Chęć uczenia się! Każdy miesiąc czegoś nas uczy i wiemy, że jeszcze sporo nauki przed nami. Chcemy widzieć, że masz apetyt na wiedzę, a w swojej dziedzinie chcesz być niezastąpiony. My zrobimy wszystko, żeby Ci to umożliwić. ✌😉

🚀 Komunikatywność. Musisz umieć artykułować swoje potrzeby i umieć porozumiewać się z ludźmi, czy dostosować do nich komunikaty. Wymaga to solidnych pokładów empatii i pewnych kompetencji miękkich. 

🚀 Pokora. Mamy świetną atmosferę pracy, którą wypracowaliśmy w zespole. Cenimy jednak pokorę i umiejętność przyznania się do błędów, wzięcia na klatę swoich niedoskonałości.


Aby do nas dołączyć #NIE MUSISZ:
❎ mieć wykształcenia wyższego kierunkowego (bo papier niekoniecznie jest tutaj wyznacznikiem wyczucia tematu);
❎ być kobietą (bo Rakieta może sugerować rodzaj żęski);
❎ być mistrzem Photoshopa (bo Canva i GIMP nam wystarczy);
❎ mieć facebookowego certyfikatu Blueprint (Adsów nauczymy);
❎ znać każdego zakamarka Google Analytics (bo sami się tam parę razy pogubiliśmy).


Dwa słowa o NAS 😎✌ 
Jesteśmy trójmiejskim startupem, który tworzy branżowe job boardy. Wznieśliśmy się na orbitę dzięki zaufaniu, jakim obdarzyła nas społeczność IT, korzystając m.in. z portalu www.justjoin.it. Jednak nie zamierzamy stać w miejscu i chcemy dawać nowe, wartościowe produkty również innym branżom. Dlatego też stworzyliśmy www.hellohr.pl - portal pracy dla polskiej społeczności HR.
Nasz zespół liczy blisko 30 osób, natomiast cały czas szukamy ambitnych ludzi, które chcą rozwijać się w marketingu. 


Wynagrodzenie:
W zależności od doświadczenia oraz zaangażowania czasowego przewidujemy wynagrodzenie netto na poziomie od 2500 do 3500 zł na umowę zlecenie lub B2B na start.


Chcemy Cię poznać jako człowieka, porozmawiać i ocenić szanse naszej potencjalnej współpracy. Jeśli więc chcesz dołączyć do naszej ekipy i rozwijać swoje umiejętności w startupowej atmosferze - ślij swoje #CV już teraz! 🚀