return to list

🤓 Staż

1 700 - 2 100 PLN brutto

🌍 Just Join IT | Lęborska 3 B, Gdańsk

🖥 http://www.justjoin.it

#justjoin.it, #startup, #staż

🔥🔥 W związku z dynamicznym rozw... [Cut that bullsh*t].

Jesteśmy trójmiejskim startupem, który tworzy branżowe portale pracy, najpopularniejsze w swoich segmentach. Rozwinęliśmy skrzydła dzięki zaufaniu, jakim obdarzyła nas społeczność IT. Nie zamierzamy jednak stać w miejscu i chcemy dawać wartościowe produkty również innym branżom, a przy tym dzielić się naszymi doświadczeniami z Wami - stażystami! 💪

Nasz zespół liczy blisko 40 osób, natomiast cały czas szukamy ambitnych ludzi chcących rozwijać się w różnych obszarach - od marketingu, przez obsługę klienta, aż po sprzedaż. Poszukujemy śmiałków nie bojących się wyzwań, którzy chcą rozpocząć swoją pierwszą pracę w social mediach, jako copywriterzy czy customer care


POZNAJ NASZE PROJEKTY

Naszym celem jest tworzenie rozwiązań dla społeczności polskich devów oraz dostarczanie wartości dla naszych Klientów poprzez skuteczny ekosystem do rekrutacji w branży IT:

👉 www.justjoin.it - najpopularniejszy portal pracy dla polskich programistów,
👉 www.justgeek.it - branżowy serwis dla programistów,
👉 www.justbrands.it - rozbudowane charakterystyki marek,
👉 www.justown.it - sklep z geekowskimi bluzami i koszulkami.

Ponadto, tworzymy również: 
👉 www.rocketjobs.pl - jedyny portal pracy dla marketingu i nowoczesnej sprzedaży,
👉 www.hellohr.pl - nasz nowy projekt dla społeczności HR.


CO JEST DLA NAS WAŻNE?

🔥 Chęć uczenia się! Każdy miesiąc czegoś nas uczy i wiemy, że jeszcze sporo nauki przed nami. Chcemy widzieć, że masz apetyt na wiedzę, a w swojej dziedzinie chcesz być niezastąpiony. My zrobimy wszystko, żeby Ci to umożliwić.
🔥 Komunikatywność. Musisz umieć artykułować swoje potrzeby i umieć porozumiewać się z ludźmi, czy dostosować do nich komunikaty. Wymaga to solidnych pokładów empatii i pewnych kompetencji miękkich. Z tym się rodzisz (#kijwmrowisko).
🔥Pokora. Mamy świetną atmosferę pracy, którą wypracowaliśmy w zespole. Cenimy jednak pokorę i umiejętność przyznania się do błędów, wzięcia na klatę swoich niedoskonałości.


DODATKOWO DOCENIAMY:
✔  zainteresowanie marketingiem internetowym;
✔  łatwość pisania tekstów;
✔  doświadczenie w pracy w organizacjach studenckich.


MOŻESZ LICZYĆ NA:
✅płatny staż - na dobry początek przewidujemy wynagrodzenie miesięczne netto na poziomie 1500 zł na umowę zlecenie;
✅pełną wyzwań pracę w zgranym zespole pasjonatów IT i luźnej atmosferze;
✅startupowy klimat z płaską strukturą oraz realny wpływ na rozwój firmy;
✅możliwość dłuższej współpracy.


Chcemy Cię poznać jako człowieka, porozmawiać i ocenić szanse naszej potencjalnej współpracy. Jeśli więc chcesz dołączyć do naszej ekipy i rozwijać swoje umiejętności w startupowej atmosferze - koniecznie prześlij nam swoje #CV 🚀!

PS. Prześlij nam w wiadomości informację w jakim kierunku chcesz się rozwijać: social media, jako copywriter czy customer care? 😊