return to list

馃 Analityk Biznesowy

Undisclosed salary

馃實 KAELMO | Fordo艅ska 199, Bydgoszcz

馃枼 https://kaelmo.pl

#bydgoszcz, #pracait, #analitykbiznesowy

Poszukujemy os贸b logicznie my艣l膮cych, kt贸rzy potrafi膮 wczu膰 si臋 w potrzeby klient贸w i reprezentowa膰 ich interesy podczas rozm贸w z zespo艂em programist贸w.

Oferujemy prac臋 przy budowie, utrzymaniu i rozwoju oprogramowania biznesowego g艂贸wnie w bran偶y finansowej i produkcyjnej w obszarach Document Management, BPM, HR oraz eCommerce.

ZADANIA:

OCZEKIWANIA:

OFERTA:

Prosimy r贸wnie偶 o zamieszczenie klauzuli: 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw膮 z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz膮dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).鈥