return to list

🤓 E-Commerce / Brand Manager

6 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Kanaste | Białej Floty 2/2, Warszawa

🖥 http://kanaste.pl

#manager, #brand, #ecommerce

E-Commerce / Brand Manager

Kanaste to marka, która zrodziła się z idei: „Jak realnie pomóc ludziom w lepszym samopoczuciu?”, odpowiedź brzmi: trzeba zacząć od znalezienia równowagi. Jako właściciele zainspirowani swoją własną drogą do lepszego życia postanowiliśmy stworzyć biznes, który ma realnie pozytywny wpływ na odbiorców i pomaga im w pozbywaniu się dyskomfortu. Dziś po ponad roku obecności na rynku jesteśmy wśród liderów na rynku olejków CBD.

Szybki rozwój firmy sprawia, że szukamy utalentowanego_nej e-Commerce Manager – kogoś kto byłby w stanie dalej z sukcesem realizować naszą strategię a także wdrażać nowe rozwiązania zwiększające Customer Experience oraz efektywność sprzedaży.

Szukamy graczy z pierwszej ligi. Zdajemy sobie sprawę, że to mgliste pojęcie. Ale jeśli jesteś taką osobą, to o tym wiesz. Idealny kandydat jest osobą wysoce zmotywowaną, elastyczną, pozytywnie nastawioną i posiadającą doskonałe zdolności komunikacyjne. W Kanaste wierzymy, że podstawą sukcesu jest szczery feedback płynący we wszystkich kierunkach, dlatego liczymy że będziesz osobą otwartą i niebojącą się przekazywać feedback zarówno swoim podwładnym jak i przełożonym.

Zakres obowiązków:

              o    Współtworzenie planu marketingowego
              o    Współtworzenie kampanii: Google Ads, Facebook Ads, Afiliacja – określanie koncepcji, wpływ na kreację oraz współpraca z podwykonawcami w celu optymalizacji kampanii
              o    Współuczestniczenie w tworzeniu strategii marketing automation
              o    Poszukiwanie / testowanie nowych kanałów pozyskania klienta
             o    Zarządzanie produktami i treścią na platformie
             o    Mierzenie efektywności, optymalizacja procesu zakupowego i dalszy rozwój platformy

Wymagania:

  1. Minimum 2-3-letnie udokumentowanie doświadczenia w obszarze e-commerce.
  2. Doświadczenie w długofalowym budowaniu strategii digital marketingowych.
  3. Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz ich optymalizacji (Google Analytics, Hotjar, itp.)
  4. Umiejętność analizowania danych.
  5. Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze e-commerce.
  6. Mile widziane doświadczenie na rynku Wellness
  7. Samodzielność w działaniu, dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
  8. Znajomość Excela na zaawansowanym poziomie.
  9. Biegła znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

1.     Rozmowa rekrutacyjna ze wspierającą proces rekrutacyjny agencją e-commerce.
2.     Zadanie rekrutacyjne (sprawdzające umiejętności w praktyce) dla osób, które znalazły się w wyłonionej shortliście.
3.     Rozmowa z właścicielami Kanaste omawiająca zadanie­­.
4.     Kontakt z poprzednim pracodawcą w celu potwierdzenia referencji.