return to list

🤓 Digital Marketing Coordinator

Undisclosed salary

🌍 Kelly Services Poland | Mokotów, Warszawa

🖥 https://www.kellyservices.pl/

#marketing, #internet, #digital

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Digital Marketing Coordinator (rekrutacja ukryta)
Lokalizacja: Warszawa

ZADANIA:

OCZEKIWANIA:

OFERUJEMY:

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, wyślij CV używając przycisku APLIKUJ.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"