return to list

馃 E-commerce Account Specialist

7 000 - 9 400 PLN brutto

馃實 Kelly Services Poland | pu艂awska, Warszawa

馃枼 https://www.kellyservices.pl/

#internet, #sprzedaz, #ecommerce

Kelly Services, za艂o偶one w 1946 roku przez William R. Kelly jest mi臋dzynarodowym dostawc膮 rozwi膮za艅 HR dla r贸偶nego rodzaju klient贸w biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Ksi臋gowo艣膰, HR, Sprzeda偶 i Marketing, IT, In偶ynieria. Ponadto oferuje szereg us艂ug, zwi膮zanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klient贸w, poszukujemy obecnie kandydat贸w na stanowisko:

Position: E-commerce Account Specialist
Location: Warszawa (obecnie zdalnie)

ZADANIA:

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

Je艣li jeste艣 zainteresowany t膮 ofert膮, wy艣lij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Jednocze艣nie informujemy, 偶e skontaktujemy si臋 tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o za艂膮czenie w CV nast臋puj膮cej klauzuli:鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb臋dnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporz膮dzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych.)"