return to list

🤓 Performance Account Executive

5 800 - 6 500 PLN netto

🌍 KERRIS Group | Gwiaździsta 69F, Warszawa

🖥 https://kerrisgroup.com/pl

#performance, #marketing, #account

STANOWISKO

Performance Account Executive

MIEJSCE PRACY

Lubimy widzieć się w naszym biurze w Warszawie (ul. Gwiaździsta 69F), ale ze względu na aktualną sytuację masz możliwość pracy tylko w biurze, tylko zdalnie lub w formie hybrydowej – pozostawiamy decyzję Tobie.

JAKIE BĘDĄ TWOJE GŁÓWNE ZADANIA?

Obsługa Klienta w zakresie projektów performance marketingowych KERRIS Select (https://kerrisselect.com/), w tym:

Oprócz powyższych, również:

 CZEGO SZUKAMY U CIEBIE?

WYMAGANIA WZGLĘDEM KAŻDEGO CZŁONKA ZESPOŁU KERRIS:

CO OFERUJEMY?

DODATKOWE POWODY, ABY Z NAMI PRACOWAĆ

Obecnie rekrutujemy zdalnie – tak jest najbezpieczniej!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania.

Dajemy sobie prawo do prowadzenia procesu rekrutacyjnego w trybie ciągłym lub jego wcześniejszego zakończenia w przypadku znalezienia odpowiedniego kandydata.

Jeśli zgadzasz się, aby Twoja kandydatura była rozpatrywana także podczas naszych przyszłych rekrutacji, możesz dołączyć zapis:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kerris Group Sp. z.o.o. również do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych, aż do wycofania przeze mnie zgody.”