return to list

🤓 European Marketing Executive

5 000 - 7 500 PLN brutto

🌍 Kingspan Water & Energy | Topolowa 5, Rokietnica

🖥 https://www.kingspan.com/pl/pl-pl

#marketing, #SEO, #SocialMedia

KIM JESTEŚMY

W Kingspan Water & Energy już od przeszło 50 lat tworzymy innowacyjne rozwiązania w zakresie pozyskiwania, przechowywania oraz ochrony wody i energii, aby wspierać gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa na całym świecie. Naszym głównym celem – gdziekolwiek jesteśmy – jest zachowanie i ochrona źródeł wody i energii. Oferujemy również inteligentne rozwiązania telemetryczne bazujące na IoT, które zapewniają naszym klientom kontrolę nad przechowywaną wodą i energią.

Pomóż nam w wypełnieniu naszej misji i dołącz do zespołu Marketingu jako European Marketing Executive.

OPIS STANOWISKA

Jako European Marketing Executive będziesz odpowiedzialny za dostosowanie i wykonanie planu marketingowego, który jest zgodny z celami biznesowymi, a także wszystkimi kluczowymi interesariuszami. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie materiałów marketingowych na całą Europę, działając jako wsparcie dla zespołu handlowego oraz pełniąc fundamentalną rolę w zwiększaniu świadomości i rozwoju komercyjnego na kluczowych rynkach.

Ponadto, będziesz odpowiadał za działania digital marketingowe na wszystkich kluczowych platformach – strona WWW, social media, płatne kampanie reklamowe wraz z raportowaniem wyników, rozwój e-commerce, a wszystko to, by kontynuować naszą cyfrową transformację. Jeśli masz pasję do marketingu, potrafisz kwestionować status quo, a do tego jesteś pozytywny, energiczny, masz nieszablonowy sposób myślenia i czujesz się jak ryba w wodzie w dynamicznym środowisku pracy, nie wahaj się i aplikuj już
dziś!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

§  Prowadzenie działań marketingowych na kluczowych rynkach europejskich zgodnie z planem marketingowym i powierzonym budżetem
§  Opracowywanie skutecznych materiałów marketingowych wraz z ich lokalizacją zgodnie z rynkowymi potrzebami – ulotek, katalogów, prezentacji, reklam, grafik, video, contentu na stronę WWW wraz z jego optymalizacją pod kątem SEO, działań PR i social media
§  Zapewnienie zgodności wszystkich materiałów marketingowych z regulacjami rynkowymi
§  Działania digital marketingowe w celu usprawnienia kontaktu klienta z marką, włączając w to rozwój platformy DEP (Digital Experience Platform)
§  Planowanie i koordynacja wydarzeń - targi, konferencje, wystawy, szkolenia
§  Współpraca z kluczowymi klientami i dbanie o utrzymanie pozytywnych relacji, zarządzanie pracą agencji, dostawców i freelancerów
§  Współpraca i koordynacja działań promocyjnych z influencerami/mikroinfluencerami
§  Stałe wsparcie marketingowe dla europejskiego zespołu handlowego, a także zespołu technicznego, obsługi klienta i HR
§  Przeprowadzanie badań rynkowych

WYMAGANIA

§  3+ lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku z obszaru marketingu, preferowane kompetencje nabyte podczas pracy w międzynarodowym środowisku
§  Preferowane wykształcenie z zakresu marketingu, zarządzania lub dziedzin pokrewnych
§  Multitasking, umiejętność organizacji własnej pracy zgodnie z ustalonymi priorytetami i pod presją czasu
§  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języków niemieckiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
§  Znajomość Google Analytics, Google Data Studio, CMS, narzędzi SEO (Moz, Hotjar, SEMrush), Facebook/LinkedIn Ads, Google Ads, podstawy HTML
§  Mile widziana znajomość systemów DAM (Digital Asset Management) oraz oprogramowania pakietu Adobe Creative Cloud

OFERUJEMY

§  Ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
§  Umowę o pracę lub B2B
§  Dla kandydatów spoza Poznania i okolic – możliwość pracy zdalnej z przyjazdami do siedziby firmy raz w miesiącu
§  Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny, świadczenia socjalne) i rozwój zawodowy
§  Premię roczną uzależnioną od wyników