return to list

🤓 Marketing Specialist

3 500 - 4 500 PLN brutto

🌍 Kiré Skin | Okólnik 11a, Warszawa

🖥 https://kireskin.pl/

#socialmedia, #marketinf, #digital

Kiré Skin to młoda, ale szybko rozwijająca się polska marka kosmetyczna, inspirowana azjatycką pielęgnacją. Nasze naturalne kosmetyki są skierowane zarówno dla niej jak i dla niego. Szukamy kolejnego członka/członkini naszego zespołu - osoby która poprowadzi (samodzielnie, ale może liczyć na wsparcie doświadczonego marketing managera, gdy będzie taka potrzeba) nasze kanały w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, Google + oraz LinkedIn), ale również wesprze nas w innych działaniach marketingowych - zarówno online, jak i offline. Zależy nam na kimś, kto zostanie z nami na dłużej i będzie chciał rozwijać się razem z nami!

Marketing Specialist 

Jakie mamy dla Ciebie zadania?


Co możemy zaoferować? 


Czego oczekujemy od Ciebie? 


Fajnie, jeśli: (ale nie są to warunki konieczne!)


Czas i miejsce pracy:
Jest to praca zdalna, więc nie musisz być z Warszawy, ale jeśli jesteś to na pewno od czasu do czasu fajnie będzie spotkać się z zespołem, pojawić na sesji zdjęciowej lub zajrzeć na stoisko podczas targów (gdy targi znów będą się odbywać).

Czekamy na Twoje CV! Jeśli pochwalisz się w nim swoimi dotychczasowymi osiągnięciami (np. linki do prowdzonych profili, publikowane teksty lub takie pisane do szuflady) to na pewno to docenimy.