return to list

🤓 Junior Analyst / Młodszy analityk (płatny staż)

Undisclosed salary

🌍 Kiré Skin | Okólnik 11a/23, Warszawa

🖥 http://www.kireskin.pl

#junioranalyst, #mlodszyanalityk, #analityk

Kiré Skin to młoda, ale szybko rozwijająca się polska marka kosmetyczna, inspirowana azjatycką pielęgnacją. Nasze naturalne kosmetyki są skierowane zarówno dla niej jak i dla niego. Szukamy kolejnego członka/członkini naszego zespołu - osoby na juniorskie stanowisko, która wesprze nas w działaniach mających na celu rozwój marki. Zależy nam na kimś, kto zostanie z nami na dłużej!

Junior Analyst / Młodszy analityk

(płatny staż)

Jakie mamy dla Ciebie zadania?
Analiza rynku kosmetycznego (Polska, Europa, Azja)
Monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz analiza i identyfikacja trendów wraz z proponowaniem nowych rozwiązań;
Analiza wytycznych dotyczących eksportu w krajach europejskich i azjatyckich
Analiza danych marketingowych dotyczących rynku kosmetycznego oraz trendów rynkowych
Wsparcie przy planowaniu i wdrażaniu nowych produktów / opakowań
Kontakty z potencjalnymi partnerami i organizacjami specjalizującymi się w rozwoju małych firm
Research i kontakty z organizacjami wspierającymi rozwój biznesu (sektor MSP)
Wsparcie w projektach związanych z pozyskaniem dofinansowania
Research dostawców i partnerów zagranicznych
Research partnerów biznesowych (Polska, Europa, Azja)
Tworzenie narzędzi komunikacji z rynkiem (prezentacje, katalogi itp.);

Co możemy zaoferować?
Szansę na rozwój i realizowanie własnych pomysłów
Naukę od doświadczonego zespołu
Udział w tworzeniu nowych produktów i rozwijaniu marki
Umowę o dzieło/zlecenie lub rozliczenie na fakturę
Zapas kosmetyków  :)

Czego oczekujemy od Ciebie?
Zdolności analitycznych
Umiejętności strategicznego myślenia
Bardzo dobrej znajomości pakietu Word (przede wszystkim Excel)
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (inne języki mile widziane)
Proaktywności i zaangażowania
Dobrej organizacji pracy i samodzielności
Ogarnięcia w internecie

Fajnie, jeśli: (ale nie są to warunki konieczne!)
- masz status studenta
- interesuje Cię tematyka beauty  (a azjatycka pielęgnacja to już ideał!)
- masz już (nawet małe) doświadczenie na podobnym stanowisku

Czas i miejsce pracy:
Jest to praca zdalna, więc nie musisz być z Warszawy, ale na pewno od czasu do czasu będzie konieczne pojawienie się na spotkaniu z zespołem

Zainteresowany? Aplikuj za pomocą Rocket Jobs!