return to list

🤓 Product Manager - on-line beauty niche

Undisclosed salary

🌍 Klaudyna Hebda Nature | częściowo zdalna, Kraków

🖥 http://klaudyna.hebda@gmail.com

#B2B, #PM, #online

Klaudyna Hebda Nature

Klaudyna Hebda Nature to szybko rozwijająca się firma w branży on-line, prowadzona przez nr 1 aromaterapeutkę  kliniczną w Polsce. Specjalizujemy się w aromaterapii górnych dróg oddechowych u dzieci i dorosłych oraz w pomaganiu kobietom, które doświadczają silnego stresu i natłoków myśli.

Nasze produkty są połączeniem tradycyjnej wiedzy zielarskiej z nowoczesną nauką. Portfolio obejmuje kosmetyki naturalne, świece, olejki aromaterapeutyczne oraz nowoczesne formy przekazu on-line takie jak podcast, webinary, szkolenia on-line etc.

To, co robimy, ma bezpośrednie przełożenie na jakość życia naszych Klientek i Klientów.  Nie jesteśmy przeciętną korporacją i nasze wyniki też nie są przeciętne, dlatego szukamy osób, które chcą, żeby ich praca miała realny wpływ na chociażby wycinek rzeczywistości. 

Koordynator wdrożenia produktu - Product Manager - online marketing - health niche


Miejsce pracy: Tarnów, Kraków, Brzesko, Bochnia

Szybko rozwijająca się firma on-line z branży kosmetyków naturalnych/self help, poszukuje fantastycznej koordynatorki/koordynatora wdrożenia produktu, która będzie odpowiedzialna za wprowadzanie naszych pachnących mikstur (i nie tylko) na rynek! 

To praca dla Ciebie, jeśli szukasz wysoce niezależnego stanowiska, które pozwoli Ci się rozwijać, a równocześnie chcesz obserwować, jak efekty Twojej pracy mają realne przełożenie w świecie i pomagają innym. 

Jesteśmy małą, ale bardzo szybko rozwijającą się firmą, więc ciągły rozwój, zróżnicowanie projektów i szybkie tempo są wpisane w pracę. Nie musisz znać branży, ale musisz mieć wewnętrzną potrzebę ciągłej nauki. 

Poszukujemy osoby, która:


Co będziesz robić? 

Jesteśmy firmą, która bardzo szybko się rozwija, dlatego zakres projektów jest zróżnicowany i płynnie się zmienia. To połączenie pracy analitycznej oraz organizacyjnej. Do Twoich obowiązków będzie zależeć między innymi:


To stanowisko, które może się rozwijać razem z rozwojem firmy, co oznacza, że możesz dopasować je do swoich naturalnych zdolności oraz talentów.

Gdzie?

Praca jest w większości pracą zdalną (home office), ale ze względu na specyfikę, będzie wymagać wizyt kilka razy w miesiącu w naszej manufakturze między Wojniczem a Brzeskiem, około 60 km od Krakowa.

Mamy szybki i wygodny dojazd autostradą A4  oraz częste połączenia pociągowe (kierunek Tarnów/Dębica/Rzeszów).

Wymagania:


Jesteśmy otwarci na osoby o różnym poziomie doświadczenia.

Mile widziane: 

Jak mawiał Steve Jobs:

"To bez sensu zatrudniać mądrych ludzi do pracy, żeby mówić im co mają robić. My zatrudniamy mądrych ludzi po to, żeby to oni nam mówili co mamy robić”

Dlatego mile widziane są dodatkowe zainteresowania i umiejętności z zakresu:


Oferujemy:


Nie będziemy kłamać. Pracy i przestrzeni na nowe pomysły jest DUŻO. Nie aplikuj, jeśli szukasz stanowiska, gdzie będziesz się nudzić albo chować za korporacyjną strukturą. 

Jeśli jednak jakaś część Ciebie czuje, że to ogłoszenie specjalnie dla Ciebie...

PROSIMY O WYPEŁNIENIE ANKIETY REKRUTACYJNEJ W CELU ZGŁOSZENIA  KANDYDATRY

http://bit.ly/rekrutacjakoordynator

Pozwól się nam poznać, wypełniając ankietę rekrutacyjną.

Proszę, nie wysyłaj CV, ponieważ mamy standaryzowany proces rekrutacyjny (taki sam dla różnych portali). Dziękujemy!