return to list

🤓 Web designer

Undisclosed salary

🌍 Kogifi Sp.zo.o | Legnicka 50, Wrocław

🖥 https://www.kogifi.com/

#webdesigner, #B2B

Jesteśmy Kogifi- skupiamy wokół siebie najlepszych developerów i ciekawe, rozwojowe projekty. Dołącz do naszego zespołu, podziel się swoją wiedzą i rozpocznij przygodę w prężnie rozwijającej się firmie. Celem Kogifi  jest przekucie wizjonerskich pomysłów w rzeczywiste projekty. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani eksperci w dostarczaniu konsumentom doświadczenia z zakresu Smart Commerce i Omnichannel, wspieranego przez technologie AI, VR, AR i IoT.  

Łączą nas trzy lokalizacje – piękny i zabytkowy Wrocław, stolica Podbeskidzia – Bielsko – Biała, a także zielone płuca Polski – Białystok.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Web designera, który pomoże nam stworzyć projekty graficzne na wewnętrzne potrzeby Kogifi.


Kogo szukamy?
 
Kreatywnej duszy, która będzie odpowiadać za rozwój graficzny portali, aplikacji mobilnych, tworzenie materiałów graficznych takich jak: prezentacje produktowe i firmowe, materiały reklamowe, grafiki na portale społecznościowe. Szukamy osoby, która będzie wspierać Kogifi w realizacji nawet tych najbardziej szalonych projektów wizualnych.
  
Czego wymagamy?

  
Co oferujemy: 


Kogifi od kuchni: Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest KOGIFI Consulting Group sp. z o.o., zarejestrowana we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 50 KRS: 0000580607. Dane przetwarzane są do celów prowadzonych postępowań rekrutacyjnych (art. 6 ust. 2 lit. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i przechowywane przez okres 2 lat od czasu ich rejestracji, lub dłużej, o ile wydłużenie tego okresu jest uzasadnione.

Osoba, której dane te dotyczą ma prawo dostępu do zgromadzonych danych, sprostowania ich, oraz żądania usunięcia i/lub zaprzestania ich przetwarzania. Osobie tej przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości. Zgoda udzielona na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w dowolnym czasie poprzez wysłanie żądania na adres contact@kogifi.com. Na powyższy adres należy również zgłaszać wszelkie inne żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych.