return to list

🤓 PR Internship

Undisclosed salary

🌍 Komunikacja Plus | Pilicka 19, Warszawa

🖥 https://komunikacjaplus.pl/kariera/

#staż, #PR, #Komunikacja

Chcesz pracować dla najlepszych, przełamywać schematy i stale się rozwijać?
Dołącz do naszego zespołu

Grupa Komunikacja Plus to 9 lat doświadczenia na rynku oraz  97 doradców z obszaru komunikacji korporacyjnej, employer brandingu, badań, strategii i komunikacji, którzy mogą pochwalić się już 14 statuetkami zdobytymi w plebiscycie „Złote Spinacze”.

Wymagania

· Student ostatnich lat lub absolwent studiów na kierunkach humanistycznych (preferowane kierunki, to Dziennikarstwo, Public Relations, Marketing)

· Silne zdolności komunikacyjne

· Umiejętność organizowania pracy własnej i realizacji wyznaczonych celów

· Pasja do zagadnień z zakresu komunikacji i śledzenia medialnych trendów

· Zdolność do podejmowania inicjatywy, zadawania pytań, kreatywnego myślenia i dostosowywania się do zmiennych warunków

Obowiązki

· Wsparcie zespołu realizacji różnorodnych projektów z obszaru PR i komunikacji

· Pomoc w redagowaniu materiałów prasowych

· Wsparcie w kontakcie z mediami

· Realizowanie obowiązków wynikających z bieżącej pracy projektowej

Oferujemy

· Konkretny program, dzięki któremu dobrze wykorzystasz czas spędzony w K+

· Płatny staż realizowany w oparciu o umowę zlecenie

· Biuro w dogodnej lokalizacji - obok stacji metra Wierzbno

· Możliwość pracy zdalnej

· Realne możliwości rozwoju kariery w strukturach organizacji

· Owocowe wtorki