return to list

🤓 Specjalista ds rozwoju platformy B2B

Undisclosed salary

🌍 KROSS SA | Lektykarska 4a, Warszawa

🖥 http://www.kross.pl

#B2B, #ecommerce, #sklepinternetowy

KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Specjalista ds. rozwoju platformy B2B

Miejsce pracy: Warszawa, Przasnysz

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój panelu obsługi klienta B2B na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Zakres obowiązków:
●     administracja panelem B2B: zamówienia, katalog produktów, harmonogramy krajowe, preordery Export, programy MKT (POS), serwis, e Gwarancja;
●     Koordynacja prac rozwojowych z partnerami technologicznymi przy platformy B2B;
●     Koordynacja prac UX/UI na platformie B2B;
●     Obsługa zgłoszeń  Helpdesk;
●     Udział w projektach wewnętrznych firmy;

Wymagania:

●     Wykształcenie wyższe informatyczne;
●     Znajomość programów komputerowych : pakiet MS Office, MySQL, HTML/CSS;
●     Mile widziana znajomość programu SAP;
●     Doświadczenie w sprzedaży online;
●     Wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż;
●     Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
●     Znajomość technik sprzedaży;
●     Doświadczenie w łączeniu potrzeb biznesowych i technicznych;
●     Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów;
●     Kreatywność i samodzielność w działaniu;
●     Obowiązkowość;
●     Zaangażowanie;

Oferujemy:

●     Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym.
●     Pracę w biurze w Warszawie (4 dni) i Przasnyszu (1 dzień).
●     Zwrot kosztów dojazdu do biura w Przasnyszu.
●     Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku.
●     Dostęp do wypożyczalni rowerów, siłowni oraz firmowej drużyny rowerowej.
●     Dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych.