return to list

🤓 Senior Account Manager

Undisclosed salary

🌍 Labcon | Al. Jerozolimskie 134, Warszawa

🖥 https://labcon.pl/

#content, #accountmanager

Labcon - Jesteśmy agencją contentową, napędzamy sprzedaż i zwiększamy zaangażowanie marek
tworząc dostosowany i interaktywny content. Łączymy dane z innowacyjnymi pomysłami, tak aby stworzyć interaktywną komunikację i świetną historię marki przy użyciu odpowiedniego formatu, platformy i głosu, za którym podążą inni ... Wiemy, jak tworzyć relewantne historie.

Jesteśmy największą, niezależną grupą komunikacyjną w Polsce, funkcjonującą na rynku od 2013 roku. Pod jednym dachem łączymy strategię, media, kreację, e-commerce, technologię oraz event i wciąż inwestujemy w rozwój nowych kompetencji. Stawiamy na synergię działań komunikacyjnych jako One Team, który tworzą spółki mediowe, takie jak: Mediaplus, RL Media i Value Media, agencja one stop shop dla e-commerce SalesTube oraz agencje kreatywne: Change Serviceplan i GONG, agencja contentowa Labcon, Media Ready oraz eventowa GetLouder!. 

Model „Dom Komunikacji” i bliska współpraca w ramach grupy sprawia, że jako Group One oferujemy kompleksową, zintegrowaną obsługę. O najwyższej jakości działań świadczą liczne nagrody, na które pracuje zaangażowany zespół ludzi. Dziś jest nas już ponad 400 osób! 

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?


Co jest dla nas ważne?


Co doceniają nasi eksperci: