return to list

🤓 International Distribution Manager

7 000 - 14 000 PLN brutto

🌍 Laparo Sp. z o.o. | ul. Wilcza 25C, Wrocław

🖥 http://www.laparo.pl

#budowaSIECIdystrybucyjnej, #laparo, #worldwide

Oferta pracy:

International Distribution Key Account Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław

Laparo sp. z o. o. to wrocławski start-up, w którym zajmujemy się projektowaniem i produkcją symulatorów medycznych, które pomagają chirurgom w nauce laparoskopii.  Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna kompleksowo za dystrybucję.

Opis stanowiska:

• budowa zagranicznej sieci dystrybucji oraz bieżąca współpraca z dystrybutorami
   - wyszukiwanie oraz nawiązywanie współpracy z potencjalnymi dystrybutorami
   - procesowanie umów i ich finalizacja
    - wsparcie dystrybutorów w działaniach promocyjnych oraz sprzedażowych (szkolenia, eventy)
bieżący nadzór nad działalnością dystrybutorów
• reprezentacja firmy podczas konferencji i wydarzeń branżowych (krajowych oraz zagranicznych)
• sprzedaż i promocja produktów spółki (uczelnie medyczne, szpitale)
• podejmowanie samodzielnych działań w zakresie rozwoju sprzedaży
• współpraca z Key Opinion Leaders na wyznaczonych rynkach
• dbanie o wizerunek firmy, działanie zgodnie z najwyższymi standardami etyki biznesowej

Wymagania:

• minimum 2 letnie doświadczenie jako Key Account
• doświadczenie w budowaniu sieci dystrybucyjnej oraz współpracy z dystrybutorami
• mile widziane doświadczenie w branży medycznej i historia pracy poza granicami Polski lub praca w międzynarodowym środowisku
• ścieżka kariery podparta sukcesami w budowaniu pozycji rynkowej produktu/marki na nowych rynkach (najlepiej udokumentowanymi)
• biegła znajomość języka angielskiego (≥C1)
• dyspozycyjność
• wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów
• zaangażowanie i samodzielność
• umiejętność prowadzenia negocjacji i finalizowania umów
• bardzo dobra organizacja czasu pracy
• znajomość obsługi komputera
• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• pracę w doskonałej atmosferze z młodym zespołem
• pełny etat na umowę o pracę (jeżeli wolisz, możemy być elastyczni)
• atrakcyjne wynagrodzenie (MOŻE BYĆ WIĘCEJ NIŻ W OGŁOSZENIU - najważniejsze efekty)
• możliwość uzyskania karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej
• możliwość nieustannego rozwoju
• odpowiedzialne stanowisko
• współpracę z liczącymi się instytucjami