return to list

馃 Key Account Manager

4 000 - 8 000 PLN brutto

馃實 Laparo Sp. z o.o. | ul. Wilcza 25C, Wroc艂aw

馃枼 http://www.laparo.pl

#medicalsimulators, #laparo, #keyaccount

Oferta pracy:

Key Account Manager

Miejsce pracy: dolno艣l膮skie, Wroc艂aw

Laparo sp. z o. o. to wroc艂awski start up, w kt贸rym zajmujemy si臋 projektowaniem i produkcj膮 symulator贸w medycznych, kt贸re pomagaj膮 chirurgom w nauce laparoskopii.  Obecnie poszukujemy osoby, kt贸ra b臋dzie odpowiedzialna za sprzeda偶 i promocj臋 naszych produkt贸w w kraju oraz za granic膮.

Opis stanowiska:

鈥 sprzeda偶 i promocja produkt贸w sp贸艂ki (uczelnie medyczne, szpitale)
鈥 reprezentacja firmy podczas konferencji i wydarze艅 bran偶owych (krajowych oraz zagranicznych)
鈥 systematyczne pozyskiwanie nowych, kluczowych klient贸w
鈥 podejmowanie samodzielnych dzia艂a艅 handlowych
鈥 kontynuacja rozm贸w z kontaktami pozyskanymi przez wsp贸艂pracownik贸w
鈥 utrzymywanie relacji ze sta艂ymi Klientami i obs艂uga posprzeda偶owa na najwy偶szym poziomie
鈥 dbanie o wizerunek firmy, dzia艂anie zgodnie z najwy偶szymi standardami etyki biznesowej

Wymagania:

鈥 minimum 2 letnie do艣wiadczenie na podobnym stanowisku
鈥 艣cie偶ka kariery podparta sukcesami sprzeda偶owymi (najlepiej udokumentowanymi)
鈥 bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (鈮1)
鈥 dyspozycyjno艣膰
鈥 wysoka motywacja do realizacji cel贸w sprzeda偶owych
鈥 znajomo艣膰 oraz umiej臋tno艣膰 wykorzystania technik sprzeda偶y oraz technik negocjacyjnych
鈥 bardzo dobra organizacja czasu pracy
鈥 zaanga偶owanie i samodzielno艣膰
鈥 znajomo艣膰 obs艂ugi komputera
鈥 czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

鈥 prac臋 w doskona艂ej atmosferze z m艂odym zespo艂em
鈥 pe艂ny etat na umow臋 o prac臋 (je偶eli wolisz, mo偶emy by膰 elastyczni)
鈥 atrakcyjne wynagrodzenie
鈥 jasne warunki zatrudnienia i 艣cie偶k臋 rozwoju
鈥 mo偶liwo艣膰 uzyskania karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej
鈥 odpowiedzialne stanowisko
鈥 wsp贸艂prac臋 z licz膮cymi si臋 instytucjami