return to list

🤓 Specjalista ds. social mediów

3 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 LATEX OPONY | Krapkowicka 21, Opole

🖥 http://www.latexopony.pl

#motoryzacja, #grafik, #socialmedia

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną  z Opola z ponad 50-letnią historią. Naszą siłą są ludzie, bo to dzięki pomysłom oraz  inicjatywom pracowników – z małej rodzinnej firmy staliśmy się spółką akcyjną. Ważne jest dla nas zachowanie pozytywnej, otwartej i rodzinnej atmosfery.

Jak będzie wyglądać twoja praca?

Będziesz  tworzyć oprawę graficzną materiałów w dziale marketingu, a także zajmować się naszymi mediami społecznościowymi.

Twoje zadania:

Nasze wymagania:

Wymagania dodatkowe:

Oferujemy:

Oprócz CV prosimy o przesłanie linku do portfolio lub przykładowych realizacji.

Przesyłając dokumenty poświadczasz, że zapoznałeś się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod adresem http://www.latexopony.pl/latex/latex-opony/rodo/

Prosimy o dopisanie na Twojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez administratora: Latex Opony S.A., ul. Krapkowicka 21, 45-760 Opole zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie.”