return to list

🤓 Młodszy specjalista ds. e-commerce

Undisclosed salary

🌍 LED Solar System | Siłaczki, 3/9 lok. 4, Warszawa

🖥 http://ledrigid.com

#technologie, #allegro, #ecommerce

Młodszy specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Warszawa Ursus

OFERUJEMY:

- elastyczny grafik pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole
- pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
- zadaniowy tryb pracy

OBOWIĄZKI / ZADANIA:

- wykonanie zdjęć produktu oraz uproszczona obróbka zdjęć
- przygotowanie opisu produktu
- umieszczanie i aktualizacja ofert w sklepie internetowym (Prestashop) oraz na portalu Allegro
- przygotowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych
- obsługa social media oraz kanałów komunikacji online

WYMAGANIA:

- umiejętność wykonywania zdjęć oraz poczucie estetyki
- biegłość w obsłudze komputera i programów graficznych (Paint, Gimp, etc.)
- umiejętność tworzenia opisów produktów
 - praktyczna znajomość obsługi platform sprzedażowych
- umiejętność analitycznego myślenia, dbałość o szczegóły, odpowiedzialności za powierzone zadania
- biegłość w poruszaniu się w środowisku social media
- mile widziane doświadczenie w wystawianiu produktów na Allegro, eBay, Amazon, sklepie internetowym opartym o Prestashop

LED Solar System to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma działająca w obszarze nowoczesnych technologii: oświetlenia LED, laserów półprzewodnikowych, DAC audio, systemów fotowoltaicznych. Wraz z rozwojem firmy poszerzamy kanały sprzedaży oraz przygotowujemy się do wdrożenia innowacyjnych produktów. Aktualnie jesteśmy na etapie automatyzacji procesów sprzedażowych i wdrażania produktów do sklepu internetowego.

Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w obszarze nowoczesnych technologii prosimy o przesłanie CV na biuro@ledsolarsystem.