return to list

馃 E-marketing (CRM) Specialist

Undisclosed salary

馃實 Limango | 艢w. Antoniego 2-4, Wroc艂aw

馃枼 http://praca.limango.pl

#marketing, #eCommerce

Nasz zesp贸艂 tworz膮 ludzie, kt贸rzy uwielbiaj膮 dzia艂a膰 z pasj膮, pracuj膮 z zaanga偶owaniem, my艣l膮 nieszablonowo i poszukuj膮 nowych wyzwa艅. Uwa偶asz, 偶e jeste艣 osob膮 ambitn膮 i odpowiedzialn膮? Szybko nawi膮zujesz kontakty? Cechuje Ci臋 pozytywne nastawienie i otwarto艣膰? Prawdopodobnie czekamy w艂a艣nie na Ciebie!

Kogo szukamy ?

Do艣wiadczonego specjalisty w dziedzinie CRM, kt贸ry we藕mie odpowiedzialno艣膰 za kompleksowe i r贸偶norodne dzia艂ania zwi膮zane z zarz膮dzaniem relacjami i komunikacj膮 z naszymi klientami oraz wdro偶y rozwi膮zania, kt贸re b臋d膮 wspiera艂y nasze wysi艂ki w zakresie aktywacji, utrzymania i zapobiegania odp艂ywowi klient贸w.

Co jest jeszcze dla nas wa偶ne?

Razem pracujemy i razem si臋 bawimy. Cenimy r贸wnowag臋 pomi臋dzy prac膮, a 偶yciem prywatnym, tworzymy kultur臋 szacunku, zaufania i r贸wno艣ci. Je偶eli dla Ciebie te warto艣ci r贸wnie偶 s膮 kluczowe, jest du偶a szansa, 偶e znajdziesz u nas swoje miejsce.