return to list

🤓 Specjalista ds. SEM

Undisclosed salary

🌍 LoanMe Sp. z o.o. | Aleje Jerozolimskie 142B, Warszawa

🖥 https://loanme.pl/

#E-COMMERCE, #SEO, #SEM

LoanMe Sp. z o.o.

LoanMe Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodowa organizacja z branży pożyczkowej. Aktualnie poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

Specjalista ds. SEM

Miejsce pracy: Warszawa
 Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Od kandydata oczekujemy:

Oferujemy:

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się pod linkiem: http://loanme.pl/polityka-prywatnosci

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.